1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM] Per cs

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga llaki7, 9 Maj 2011.

 1. llaki7

  llaki7 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  deshta me ju vet a din naj kush prej juve qysh me bo serverin cs me funksionu me p47 eedhe p48???
   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  merre kete tool : <a class="postlink" href="http://www.sendspace.com/file/p5yj5d" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.sendspace.com/file/p5yj5d</a>

  gjuj follderat ne venin e duhur kqyri mir qysh i kom rendit une ne rar edhe qashtu shkon i len filet edhe follderat

  pastaj ne follderin metamod e ki plugins.ini hape ate dhe shto kete rresht

  win32 addons\dproto\dlls\dproto.dll

  ndrroje mapen edhe serveri tu bohet me 2 protokolla
   

Shpërndaje faqen

Loading...