1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm]Per CS 1.6!Nuk e kam mp.dll

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga com-h4x, 1 Shkurt 2013.

 1. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Siq thash edhe ne subjekt nuk e kam mp.dll qe eshte per te hyr ne mapa jo kshtu ne servera por kshtu vetum ose me bota e kshtu un po du mi provu ose me gjet naj sekret kshtu qe a ka naj njeri mem nimu se qysh ose me ma jep linkun e qasaj ??
   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  shkarko kete cs edhe ma se ki kete problem
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/vg0mu8
   

Shpërndaje faqen

Loading...