1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm per convertim

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Ariankkr, 13 Prill 2018.

 1. Ariankkr

  Ariankkr Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ku mund te porosis nje Credit Card per convertim te btc ose ltc ose eth ne euro p.sh Bitpay po qe vjen ne kosov
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Permomentin asnje platform nuk e siguron credit card per convertim tbtc ne asnje shtet pasi qe jon nderpre nga visa dhe master jon hi ni procedur tre pritet qe ne maj te leshohen perseri te reja , por nese tvyn veq vritual credit card dhe jo plastic at her wirex nese e ki llogarin e verifikume ka nisur leshimin e tyre , apo edhe btc convertim tek notller por vetem nese je nga shqiperia pasi kosoven nuk e njeh si shtet kjo i posedon cc
   
  Jon(on) pëlqen postimin.
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sa eshte exchange rate per kete sa te marin fee?

  Dhe me kete mundesh ta perdoresh online?
   

Shpërndaje faqen

Loading...