1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm Per CLICK JACK

Tema tek 'Depo' e hapur nga D3LL4, 11 Mars 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  sosht ka pagun hiq adsense ikom nmujt 500k traffic nvaret ket muj ikom 300K dimrit ikom ka 1.2M , po spo pagun hiq. nuk pedi cillin shtet osht ka e pagun dmth kliken e cillit shtet o ka e pagun mas shumti.
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kur ka pagu adsene me shtete ?
  Une marr cpc 0.70€ prej kroacie e prej zimbabeje. Duhet provoj e mire per me fitu adsense. Ka shum sene miliona metoda mbrenda ksaj pune.
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  hahahahahahaha o shok google edin edhe nfrigorifer mrena qka ki , po lej metodat se une prej 2009tes merrna me kit sport tej para 2 vjete se ka njoft kosoven , mi pagujke klikimet e kosoves si me kan prej usa , adsensja tej para 1 viti ukan shum easy , tash ka ndryshu totalisht.
   
 4. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une punoj me c4c neper grupe fb dhe cpc ime shkon nga 1.5 deri ne 5 euro per klik por me duhet shikushmeri dhe nuk di ku me gjet ?
   
 5. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  hahahahaha tshes une shikueshmeri deri n500K ndit :v
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,609
  Pëlqimet:
  159
  Pikë nga trofetë:
  93
  traffic source edhe sa pare ?
  per 500k ne dite
   
 7. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  shkrujum privat edhe flasim.
   
 8. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une ta ble por jo me vps me dueht trafik reale
   
 9. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pune Shqiptarësh

  E kan qefin me vjedh e me fitu padrejtësisht e pastaj ankohemi pse kemi kto qe kemi ne krye te qeverive tona.

  Ja pra, se jemi te korruptuar ne shpirt vetë ne si popull, si bashkesi e pastaj po nga ne do dalin dhe ato.

  Popull qe Imoralitetin, haramin, vjedhjen, padrejtësinë e kane ne gjak dhe te miren, te drejten, e hallallin nuk e duan.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mendoj se eshte e kunderta, sa me shume ngushtohen t'ardhurat aq me shume njerzimi merren me pune ilegale.Gjithesesi sido qe te jete nje comment i yti qe fyen shqiptaret n'pergjithesi nuk lejohet s'paku ne nje forum shqiptar.
   
 11. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ti thua moa e thuaj të vërteten se fyhen Shqiptaret dhe nuk lejohet???

  Jo mer vlla jo, e verteta thuhet edhe atehere kur eshte kundra vet vetes tende apo familjes tende.

  Njeriu behet pal dhe ndihmes i te keqes ne shume menyra, e nje nga keto eshte duke qëndruar indiferent. E nje tjeter eshte edhe ajo qe po thua ti, meqe je i varfer justifikohen tgjitha veprimet, hajt o burra se skam me henger dhe po vjedh leket qe dikush tjeter i ka fituar me mund e me djerse.

  Ja pse i futa tgjith Shqiptaret ne një thes, se tgjith kshu jane, edhe nese nuk e bejne vet te keqen, e duartrokasin dhe nuk i dalin kundra.

  A ka Shqiptar te ndershëm e te mire? Ka, ama kane mbet aq pak sa nuk dallohen hiç se ku jane, e zeri i tyre as qe nuk degjohet. Prandaj nuk i fus ke lista.

  Ti pse merzitesh nga komenti im, dhe thua nuk duhet te lejohet ne forum, ama nuk mërzitesh qe dikush po ne te njejtin forum po kërkon menyra se si te vjedhi hapur???

  Sepse hajdutlliku shifet si vlere nmes nesh "Shqiptarëve" dhe se denon njeri e si ben bën përshtypje me.

  Prandaj po ikin masivisht njerzit jasht e eshte duke u shkretu vendi.

  NDRYSHIMI FILLON NGA VETJA
   
 12. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  pm.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...