1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm per bloggerin pse nuk me pranohet ne adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 5 Janar 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne kete menyre kam patur sukses gjate vitit 2019 por ne 2020 spo i perfill as keto qe i ke cekur veq ishalla ke fat ...
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  509
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  Blog has been removed
  Sorry, the blog at ensport24.blogspot.com has been removed. This address is not available for new blogs.

  Did you expect to see your blog here? See: 'I can't find my blog on the Web, where is it?'
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  509
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe mu sme aprovoheshe websitja ne gjuhen anglisht e ktheva ne bullgarisht ma aprovuan direkt pstj e ktheva ne anglisht :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...