1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm per bloggerin pse nuk me pranohet ne adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 5 Janar 2018.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  ekam blogger shqip por nuk me pranohet kam 32 postime ka klikime shum
  ka 800 900 origjinal po adsense nuk ma pranon si mundet ju lutem naj metod
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Beje anglisht nuk e pranon gjuhen shqipe
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mundem ta baj english pastaj te klikoj postimet ne gjuhen shqipe
   
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  1. Gjuha shqipe nuk lejohet
  2. 800-900 vizita sjan kurgjo
  3. Jo nuk lejohet ta kthesh ne shqip prap
   
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Gjuhen ndrro edhe 10k MIN duhet me i pas qashtu jan kriteret kur ti bojsh am shum se 10k views te pranon!
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po flet per web jo youtube.
   
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bloger nuk pranohet duke aplikuar nga adsense tab qe ka blogu nese blogu nuk eshte te pakten 6 muaj i vjeter.
   
 8. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  njejt osht haver hin lexo mir tani fol ;)
   
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  a pom kallxon bre haver ku e pe ti :D
   
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hine bane 15 postime kualitet , futja me 10khits nja 1 jave mos ja shkoq hiq , pastaj apliko e kallxom tana :D
   
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  sapo te besh me 10k hits, sapo te aprovohesh han ban, ose nuk aprovohesh fare. 10k hits punonte para 2 vjetes.
   
 12. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kam me shum se 1 vit, gjithashtu kam dhe AdSene full approval. Por nuk me dalin reklamat ne bloggspot, ju lutem me ndihmoni ;) <3 Rrespekte
   
 13. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese eke bloggerin ne gjuhen shqipe as mos prit qe te dalin se nuk i pranon a nese ke english shkrimet ose videot ather te dalin
   
  besiank pëlqen postimin.
 14. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo vlla anglisht e kam se e di qe spranon shqip, po kisha ber disa gabime tek scriptat dhe e rregullova. Dje ne 4 e kam futur reklamat. Vendet bosh te rreklamave jan gati. Per sa mund te behen aktive reklamat, a dini gje? https://ensport24.blogspot.com
   
 15. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nuk te aktivizohen reklamat direkt nga blogspoti ka pas funksionuar dikur po tani se di cfare problemi ka .. Duhet te blesh nje domain dhe ti besh submit ne Adsense
   
  besiank pëlqen postimin.
 16. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Strukturo bloggerin hap panel menu, privacy, terms, contact us, dhe ruaju nga copy paset. Ke te besh me Google dhe bloggspoti eshte pron e Google. Qe te kan refuzuar te ka dhene arsye. Mundohu ti plotesosh ato arsye qe te ka dhene. Ads eshte bere shume e veshtire. Per tu pranuar kerkon dicka reale te krujuar nga ty vete dhe jo copy paset te modifikuar disi. Kam edhe une nje web ne blogger KETU dhe pa adsense sepse nuk ka shance te me pranoje, nga materiali dhe nga copy paset. dhe refuzimi me ka ardhur me pergjigje nga googleads
   
  Last edited: 6 Prill 2020
  besiank pëlqen postimin.
 17. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ma ka rregulluar nje njeri nga filipina :V Ai ka nje blogger mbi 50k views ne dit. Ka nje super blogg, dhe i dhash account e adsense, ma rregulloj tgjitha me blogg dhe script :D , dhe me tha brenda 24-48 oresh do te shfaqen reklamat. Neser ne darket besoj te shfaqen, ishalla ;)
   
 18. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shoqi nese je i pranuar nga Google Adsense permes bloggerit nuk ka pse mos me te dal reklamat, sidomos me bloogger disa vite kam punuar gjitheher reklamat kane dal, ska pas naj problematike , permes Blooger.com i aktivizon reklamat mundesh..
  Por shqip nuk pranon , ka qene nje trick permes nje adsensi te aprovuar english apo ndonje gjuhe qe suporton kodin per reklam u modifikojke u futke aty url e bloggerit por nuk te shkon gate...
   
 19. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  https://ensport24.blogspot.com :) Po vlla ja shtova dhe kto qe me the, sot pres te me dalin reklamat pasi behen 48 Or.
   
 20. numer2

  numer2 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si ben trafik ne faqe permes fb-s?
   

Shpërndaje faqen

Loading...