1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[ndihm]per arm

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DoscodE, 20 Nëntor 2010.

 1. KKatiL

  KKatiL Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ne qofse spot funksionojn grafiken e ke software
   
 2. legjendax

  legjendax Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ky itash paska fillu me lujt cs mduket :S
   
 3. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  jo motra jote m msoj sot qata..
   
 4. gega1

  gega1 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  PEr bes Edhe Mu Ashtu nuk Me ben Ne Doren E Djatht Me Qit Edhe Me H Nuk Po ba nDuhet Mi Provu Qetoo :D ishalla BOjn
   
 5. AlbaN ^

  AlbaN ^ Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si ki driverat e grafikes t'instalume vlla !!!
   

Shpërndaje faqen

Loading...