1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[ndihm]per arm

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DoscodE, 20 Nëntor 2010.

 1. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  njerz a din ksuh qysh me qit armen ne dor te djath\t
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Per cfare CS E ke fjalen t ?
   
 3. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. darky

  darky Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  cl_righthand 1
   
 5. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ose prekee shkreonjen "H" dhe si ne foto ::
  [​IMG]

  KLM
   
 6. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk po funksionojn asnjera
   
 7. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e ki Cs 1.6 zgjidhja si ne foto ma lart duhet me t'boo :S
   
 8. ddiitoOeEsS

  ddiitoOeEsS Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nese s'gaboj duhet te kesh patch v21 nese ke instaluar nga cd-ja e shkruan ne consol keshtu
  bind c " cl_righthand 0 "
  bind v " cl_righthand 1 "

  pastaj ne loj me " C " " V " ndrro anen e dores

  KLM
   
 9. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk po funksionojn
   
 10. vegeta

  vegeta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  ky e ka Video mode = Software
  bone Open Gl..
  dhe ateher ta ndrron ne doren e djatht..
  mkupton??
   
 11. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ose Me duket qe eshte e Qet thiken se Pari Pastaj e Hap Conzolen ( ` ) e shkruan cl_lw 1 ose 0 pastaj ta qet ne anen e djatht:)
   
 12. ddiitoOeEsS

  ddiitoOeEsS Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O dost funksionon une e kam ashtu njeher e bon qita p.sh bind c " cl_righthand 0 "
  Tni e bon tjetren bind v " cl_righthand 1 "

  tani "C" edhe "V" e ndrron armen ;)
   
 13. ddiitoOeEsS

  ddiitoOeEsS Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  O dost funksionon une e kam ashtu njeher e bon qita p.sh bind c " cl_righthand 0 "
  Tni e bon tjetren bind v " cl_righthand 1 "

  tani "C" edhe "V" e ndrron armen ;)
   
 14. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ta shkruaj me thojza apo pa thojza
   
 15. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pa thojzaa ! ;)_
   
 16. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  spo bon apet si apet sok kam bon
   
 17. vegeta

  vegeta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  Doscode provoe qato qe thash un breh

  Ne CS shko Options -> Video - > shife -> Renderer - Nese e eki Software ateher ky esht shkaku qe sta qet ndoren e djath -> bone Open Gl ose D3D ateher
  me H ose prej nkonzoll qysh tkaxun antaret tjer e qet ndoren e djath,... ajde
   
 18. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  kuptoj por mua nuk me ben ajo open gl se di ku eshte porbleki
   
 19. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Okkei bonne pra D3D
   
 20. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  po kur po e bej d3d po me bllokon shum dhe po ma qet shum keq grafiken
   

Shpërndaje faqen

Loading...