1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm per aprovim ne Adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Memeti Basri, 19 Tetor 2016.

 1. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  www.lifetimeinstyle.info

  Content angl, unique 100%, aplikim ne Perendim, krejt cka kerkohet i ka.. pse me kthej negativ disapprove..1vjave prita dhe prap negativ..njeher nje kod me vendos ne header..e bera, 3 dit review..dhe nuk me pranuan..Me deshperoi shume..

  Kerkoj nga ju qw i dini mire kto pune..cfar me sygjeroni te bej..flm..
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,162
  Pëlqimet:
  614
  Pikë nga trofetë:
  258
  adsense ka fut dicka te re qe kerkon qe webi te ket design te veqante (design serioz) puno 15 dit me te beje 1/1 edhe do e shikosh qe do te pranoje edhe nga shqiperia.
   
  NeC pëlqen postimin.
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38

  Vendos edhe copyright ne fund faqes zakonisht mos perdor foto qe jan te perdora nga webat tjera ulja rezulucionin ose rritja mu dallu mos perdor tekst te ndonje web qe eshte me reklama te adsesns about us privacy kreta kto shtoj ndreqi mir shto material sa ma shum qeto jan kushtet e adsense , edhe siq e ka cek edhe ai shoki dizajni eshte ai qe lun rolin 90% :D
   
  NeC pëlqen postimin.
 4. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  aq sa kuptoj un dhe me sa e pash problemi ishte te materiali i postimeve,shumica ishin copy paste..besoj se ajo eshte problemi
   

Shpërndaje faqen

Loading...