1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] per antivirus

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstronauT, 5 Shkurt 2012.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pe du mi instalu aviren si pi shkarkoj si pi preki mi download fill pe zhduket spe instalohet hiq spe di pse as avasti spem bon
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Perdor programin Revo Uninstaller, gjithashtu e ka opcionin Install programs (ose hyr ne Sae mode with network)
   
 3. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  nuk po bon :S
   
 4. nari16

  nari16 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A e ke shkarku e spo bon mu instalu a nuk po downloadohet ?
   
 5. RedBull

  RedBull Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kompjuteri yt ka virus edhe ai virus ta fshin automatik Aviren edhe shum antivirusa tjer veq perdore HirensBoot CD e ki aviren si Portable edhe skano niher se ki virus... un e kom pas t`njojtin problem e downloadojsha Aviren provojsha me instalu u fshijke Avira prej folderit ku ish i rujtun krejt edhe u ndalke instalimi... Un e kom formatizu per me hjek ket problem
   

Shpërndaje faqen

Loading...