1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm për upladim te video në fb page.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Inc-seo, 3 Shkurt 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mduhet ndihma e juaj si te uploadojm video nga mobili ne faqe facebook.
   
 2. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  gjynah osht do persona mi lon me prek PC me dor
   
  Leon Haziri, Alkeo, Prishtina1974 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Askush nuk është lindur i/e ditur dhe as forumi nuk është për arrogant !
   
  Last edited: 3 Shkurt 2019
  wolf_mc12, senti dhe Inc-seo pëlqejnë postimin.
 4. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me sa duket se lexove mire une kerkova nga mobili me ngarkuar video ne faqe e jo nga pc-ja se nga pc-ja di dhe vete
   
  @science pëlqen postimin.
 5. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  aaa kush po me kallxon per kon esht forumi njeri qe ka bann , po mbyllne ket tem fshine krejt , kerkoni niher ndihm ne google e ne support perkates e pastaj mundeni me u drejtu ne it shqip
  [​IMG]
   
  @science pëlqen postimin.
 6. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  pse je kaq i ndjeshëm dhe poston bisedat private u think i care u r mistake, je spyware asgjë tjeter vetëm se kësaj rradhe ke harru me ba brrraaaa si macja apo donkey , klm bro.stafi ska nevojë me fshi temën, antari është duke kërkuar ndihmë.
   
  Last edited: 3 Shkurt 2019
 7. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  627
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  88
  Fjalet e njojta do ti thoja edhe un sikurse bio ne kete tem .
  Thjesht kjo fush eshte si matematika disa jav rrok disave sjav rrok ,
  definitivisht tema do duhej fshir
  Klm
   
  bi0 pëlqen postimin.
 8. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  ai mund të thotë qfarë të dojë vetëm jo si bio flet e ik, si [email protected]@v i merr parat e mundohet me ik.
   
 9. @science

  @science Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  shihe këte
   
 10. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk funksionon kshtu ne paisjen time mobile. Flm shum.
   
  @science pëlqen postimin.
 11. Inc-seo

  Inc-seo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Stafi mund ta mbyllni temen pasi gjet vet zgjidhjen se si ngarkohen videot ne fanpage facebook.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...