1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm ose Kshill Per Kete Problem Adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga D3LL4, 1 Qershor 2021.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve
  para 3 vjete kom punu me adsense, edhe nuk e di qka kom thy rregull ma paten bo adsense disabled, gje qe nuk u kthejke, edhe at gmail edhe adsense i kom pas fshi permanently pershkak qe nuk mduheshin mo.
  adsense ekom pas albania dhe gjithqka reale ne emer tim.

  tash pas 3 vite po du me u kthy prap ne adsense, por nuk po e di se a ben me detaje te mia me apliku prap, psh emri mbiemri veni data lindjes nr e kto.

  kerkoj ndihm nga ata qe kan pervoj dhe kan pasur nje problem te till.
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  668
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hi, mua mka ndodh kjo dhe kam hap prp me tdhenat e mia por nese hap 2 a 3 adsense me emrin tend nk te aprovohet pstj
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo skam hap ende, por dua ta hap tani, qe nga ateher 2018 me nuk kam hap adsense.
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,187
  Pëlqimet:
  295
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shume thjesht , tek emri shtoja Filan pik Emri prindit edhe Mbiemri , qe me ndrru pak edhe e hap pa problem
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  1,052
  Pikë nga trofetë:
  343
  nuk besoj se ke problem sepse ata nuk ruajne te dhena personale per emer mbiemer dhe datelindje. une madje kam nje llogari qe kam vetem inicialet e emrit dhe full mbiemer dhe nuk me ka krijuar asnjehere probleme. madje me nje llogari qe kisha marre ban para 10 vjetesh mund ishte mundesia per te hapur nje adsense te ri. duket se pas 5 vjetesh ata fshijne database.
   
  albionPr dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 6. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje poshnjar ndoshta kishe mundur te me ndihmosh ne ket Pyetje faleminderit shume
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qellimi eshte ne adsens per verifikim, dhe pagesa. Hape adsensin ne emer vllaut nese jeton ne shtepi me te. Tani mas ni kohe e bon admin veten,edhe paq.
   
  albionPr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...