1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm ose Kshill Per Kete Problem Adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga D3LL4, 1 Qershor 2021.

1. D3LL4

D3LL4 Anëtar Aktiv

Postimet:
    381
    Pëlqimet:
    94
    Pikë nga trofetë:
    38
    Pershendetje te gjithve
    para 3 vjete kom punu me adsense, edhe nuk e di qka kom thy rregull ma paten bo adsense disabled, gje qe nuk u kthejke, edhe at gmail edhe adsense i kom pas fshi permanently pershkak qe nuk mduheshin mo.
    adsense ekom pas albania dhe gjithqka reale ne emer tim.

tash pas 3 vite po du me u kthy prap ne adsense, por nuk po e di se a ben me detaje te mia me apliku prap, psh emri mbiemri veni data lindjes nr e kto.

kerkoj ndihm nga ata qe kan pervoj dhe kan pasur nje problem te till.

2. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

Postimet:
    668
    Pëlqimet:
    205
    Pikë nga trofetë:
    73
    Hi, mua mka ndodh kjo dhe kam hap prp me tdhenat e mia por nese hap 2 a 3 adsense me emrin tend nk te aprovohet pstj

D3LL4 pëlqen postimin.
  3. D3LL4

D3LL4 Anëtar Aktiv

Postimet:
    381
    Pëlqimet:
    94
    Pikë nga trofetë:
    38
    jo skam hap ende, por dua ta hap tani, qe nga ateher 2018 me nuk kam hap adsense.

4. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,187
    Pëlqimet:
    295
    Pikë nga trofetë:
    163
    Shume thjesht , tek emri shtoja Filan pik Emri prindit edhe Mbiemri , qe me ndrru pak edhe e hap pa problem

D3LL4 pëlqen postimin.
  5. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,969
    Pëlqimet:
    1,052
    Pikë nga trofetë:
    343
    nuk besoj se ke problem sepse ata nuk ruajne te dhena personale per emer mbiemer dhe datelindje. une madje kam nje llogari qe kam vetem inicialet e emrit dhe full mbiemer dhe nuk me ka krijuar asnjehere probleme. madje me nje llogari qe kisha marre ban para 10 vjetesh mund ishte mundesia per te hapur nje adsense te ri. duket se pas 5 vjetesh ata fshijne database.

albionPr dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
  6. albionPr

albionPr Anëtar

Postimet:
    46
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    18
    pershendetje poshnjar ndoshta kishe mundur te me ndihmosh ne ket Pyetje faleminderit shume

7. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    275
    Pëlqimet:
    43
    Pikë nga trofetë:
    38
    Qellimi eshte ne adsens per verifikim, dhe pagesa. Hape adsensin ne emer vllaut nese jeton ne shtepi me te. Tani mas ni kohe e bon admin veten,edhe paq.

albionPr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...