1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

{ndihm} nuk me ben me shenu kur hy ne loj me shoqni

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Qamkoo, 20 Dhjetor 2010.

 1. Qamkoo

  Qamkoo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kush mundet mem tregu qe me rregullu kit problem me mujt me shenu gjat lojes kur te trusi shkronjen Y ok ju faliminderit
   
 2. Qamkoo

  Qamkoo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  per CS 1.6 kur e trusi shkronjen Y shenoj krejt ma qet posht allchatdead:
   
 3. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Instaloje patchin, apo nese e ke te instaluar ndroje versionin, pra instaloje nje version tjeter te patch !
   

Shpërndaje faqen

Loading...