1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Nga Me Te miret E CS

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga edoni15, 2 Dhjetor 2010.

 1. edoni15

  edoni15 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  478
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  Tema : Qysh Mu Msu Me Kcy boony Hop?


  per me kcy Bony Hop a duhet me instalu najsen ne cs a po qka edhe a bon me kcy psh tu lujt me bota ose ne lan edhe nqs ka mundesi mem tregu dikush flm
   
 2. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  BHOP munesh me kcy duke e levizur rroten e mausit. Por ti perdore nje .cfg

  Merre te gjitha keto komanda dhe futi ne Notepad pastaj ruaji ne C:\Program Files\Valve\cstrike me emrin bhop.cfg

  Code:
  bind "SPACE" "+bh"
  alias +bh "alias _special bunnyhop; bunnyhop"
  alias -bh "alias _special"
  alias bunnyhop "special; wait; +jump; wait; -jump"
  
  
  Pasi ta vendosesh kete .cfg ne follderin cstrike futuni ne CounterStrike, hape Console(Konzolen) dhe shenoje kete kommand exec bhop.cfg dhe shtyp butonin ne tastier ENTER.
  Tani kyquni ne ndonje server, dhe nese do te besh BHOP duhe kercyer vetem mbaje ndrydhun SPACE qe gjindet ne tastier.

  Besoj qe me kuptove, Mir Mbetesh !
   
 3. KKatiL

  KKatiL Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=hADESnpDq0E&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=hADESnpD ... re=related</a>
   
 4. THEONET

  THEONET Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kontakto me mua pëmes PM's, une do të mësoj përmes Counter-Strike se si të bëjm bony hoop.
   
 5. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  mas pari hec me "W" masanej fill e bon e ngren mausin en on te djatht edhe prek shkronjen "D" masanej apet en te majten fill e ngren mausin edhe e prek shkronjen "A" qyshtu shkon edhe sdi mu nal masanej lol :p :D
   
 6. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  jom ni mendim me as.. ma mir o me u msu vet e je me cfg :) veq nese je per fun ate here me cfg bonja
   
 8. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  perdor ket application me cfg ne disa server nuk lejohet :)
  <a class="postlink" href="http://www.4shared.com/file/eN0YQyFh/bhop.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.4shared.com/file/eN0YQyFh/bhop.htm</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...