1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm ne Snapchat / locked?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga G4SHI, 28 Qershor 2020.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  kam qe 3 dit qe ma qet kete locked , por nuk e di se perse nuk zhbllokohet

  ma kan pas haku , snap , tani ja kom ndrru email , password, + two-authencatior
  e kom pas bo tani mu bo locked komplet

  a ka ndonje menyr se si me zhblloku , me leternjoftim ose ndonje gje ?

  [​IMG]

   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provoje duke u logu ne browser snapchat.com , sepse te del aty zhblloko.
   
 4. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shkruj me gmail supportit te snapchatit, une vet ja kom kthy snapin njonit me ket metod
   
 6. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  po ta dergoj snapchat mun me kthy ne pm?
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  ok dergoma snapin dhe emailin per met kontaku ata te snapchatit
   
 8. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  ne rregull ta dergova :)
   
 9. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo me telefon tjeter me wifi tjeter ose me data mobile. Veq kqyr a po te hapet. Nja 2 vjet e kom pas kit problem, me telefon tjeter mbojke. Me telefon tem edhe ne wifi ne shpi sum bojke.
   

Shpërndaje faqen

Loading...