1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm ne shlyerjen e nje video

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 23 Shtator 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Ju kisha lut kush muni ndihmomni me shly ket video nga youtube?

  sa ma shum REPORT me ba se osht privatsia jem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...