1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

{Ndihm} ne Cs

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Syntax, 4 Maj 2010.

 1. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pse smundNEm te luj CS tek kosova public server..
  hii ne serverr ma qet dicka downloado CS ..e downloadova e leshova kanterin hina te e para atyy ishin oaza etj serverat hina te e para Kosova Public Server sbojke ..Sqitke kurgjoo tu dashtt me hii qyshh e qett atyy kur sosht online serveri psh qashtuu e qitkee
  Flm per mirkuptim
   
 2. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kosova Public Server by bHosting
  217.26.67.179:27015
  Kosova CM Server by bHosting
  217.26.67.179:27016
  qe man serverat ata te kps jon servera tjer por tash ata jon offline :)
   
 3. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  eyy acceeppT. spo me bojn kta servera Kosova Public Server by bHosting kur po i instaloj po ma qet per te downloaduar cs hyni ket link edhe kom shku qat Link e kom downloadu Cs e instalova po spo me bon :S
   
 4. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  e ki kabim linkun acept

  ksgamers.com/ksp.zip
  te duhet Protocol 48 e jo 47 :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...