1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm ne box mag250

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Zeshkani200, 26 Janar 2020.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  a din naj kush si funkcjonon ky box 250 me qfar liste nese ka dikush na tregon
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese te duhen kanale jo falas me shkruj. Te jap portalin dhe te jap test 24 oresh. Jemi provider jo reseller
   
 3. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mag25+ funksionon me portal ose me list m3u

  Me portal: i jep mac addres providerit, te aktivizon linjen, te jep portalin dhe ti e vendos dhe vazhdon e shikon tv.

  Me m3u ka 2 menyra, 1. Shkarkon linjen e fut ne usb, nga usb e upload ne mag250.
  2. Nepermjet faqes siptv.eu , aktivizon mac adresen diku per 5.5€ per gjithmone,
  Mer portalin e siptv.eu dhe e vendos ne mag250 .
  Ngarkon linjen m3u ne faqen siptv.eu
  Ben restart mag boxin dhe je ne rregull.
   
 4. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  shoq a munesh mem shkru privat
   
 5. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  dergoma
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  ke do
   
 7. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  dergoma
   
 8. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  50$ viti ne BTC 9000+ kanale.
   
 9. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  bama test
   

Shpërndaje faqen

Loading...