1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] nDihm ne kanter pse ma qettt

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Syntax, 8 Prill 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndihmm ne kanter si te hi ne kanter ma qet ket [​IMG]
  Kanterin e kom No steam e si me rregullu ..Me downloadu tjeter spo du amo qat kanter po du me lu
   
 2. Wulns~

  Wulns~ Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thjesht, aty shkruan .dll yt cl/client.dll nuk eshte i njejti me ate te serverit me te cilin po provon te luash.

  Bera nje kerkim te vogel per kete qeshtje dhe pashe se shume njrz e paskan problemin e njejt si ti, ne shumicen e rasteve ose Serveri nuk eshte updated ose CS-ja jote nuk eshte updated nese ky eshte rasti ateher shko dhe downloado
  v22 patch, kjo do ti rregulloj problemet.
  Per te shkarkuar patchin shko:

  Code:
  http://n1tr0.bloggernauts.net/?p=18
  Ktu do te gjesh patchin e nevojshem dhe shume gjera te tjera te cilat mund te nevojiten :).

  Peace Wulns~
   
 3. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Mund edhe te mos funksionoj me Patch , beje repair njehere CS , dhe tonshi provo me patch , unë te kisha sugjeru patchv26

  nga www.kujtesa.com/cs
   
 4. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Serveri osht ne rregull mir osht amo CS spom bon :p
   
 5. Armend!

  Armend! Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  provo keshtu:
  1.shko C/Program Files /Valve/Valve[perseri]/cl_dlls/ ketu fshije ket "client.dll" dhe shkarko prej serverit dhe rregullohet
  2.Klm ne ITShqip
  3. nese nuk mundesh me Dergo PM te ndihmoj me Teamviewer
   
 6. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ey bro apet qashtu po ma qet :S ma dha ni shOk at client.dll e mora e shtina aty tek cl_dlls/ apet qashtu po ma qet :S
   
 7. Armend!

  Armend! Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 8. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  ey bro e shkarkova qata e instalova at folderin cl_dlls ne valve po tash mqet prej Lojes shikoje
  [​IMG]
   
 9. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ri-Instalo Counter Strike, pas ketyre hapave te bere nga antaret nuk dihet, ndoshta shfaqet ndonje konflikt, dhe skedarin client.dll, zevendesoje me kete client.dll

  Code:
  http://cs.rin.ru/forum/download/file.php?id=2940&sid=3056501f3af7fb55c012bb2b459cbcc6
   
 10. Syntax

  Syntax Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  eYY thanxx aLL... i kom shti patch :S :p fLm alL
  Mund te mbyllet tema
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...