1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. C0d3r1

  C0d3r1 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh kam nji problem me monitorin se kam dy monitora te lidhur me pc edhe njeri nga ata nxjerr menun e vet edhe hiqet vet edhe menuja ndrryshon vet opsionet i ve brightness 100% contrast 100% etj etj. Un smundem ta hap menun fare edhe e kam cu ne servis mkan thon qe e ka faijn fisha vga i kam ble te re edhe prap i njejtu problem dhe desha te pysja a ka ndonje program qe ka opsionet per monitorin per brightness ose noj gjo e till se i kam provu gjithcka me drivera etj edhe ska funksionuar.
   

Shpërndaje faqen

Loading...