1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[ndihm] lexojeni

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DoscodE, 15 Nëntor 2010.

 1. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  njerz mu ka prish sheja e armve plumat nuk po shkojn drejt psh une per me rrok dikon ne kry duhet shigjeten me ja drejti ne fund te kamve sdi sa pom kupotni nese dini naj kush let kontakton
   
 2. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per ta rregulluar Zomin, ateher futi keto CL_

  • 1. Hape Console(Konzolen)
   2. Pastaj futi 1 nga 1 keto CL_
   • cl_dlmax "0.0"
   • cl_dynamiccrosshair "0.0"
   • cl_observercrosshair "0"

  Pasi ti fusesh keto CL_ besoj qe do e kesh Zomin me te mir
   
 3. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  ex_interp 0.1 :)
   
 4. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Provo interp 100000 i ban plumbat me te drejte dhe me te forte
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kjo bash hiq s'funksionon.:D
   
 6. DoscodE

  DoscodE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  asnjera spo ka ndikim
   

Shpërndaje faqen

Loading...