1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje [NDIHM] Konektim usb ne pc

Tema tek 'Android' e hapur nga F.Ndrecaj, 17 Maj 2019.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Përshëndetje,

  Kam një problem me cel tim kur e fus usb ne pc cel im vetem behet charge dhe nuk shfaqet asgje ne pc
  Modeli Samsung Galaxy A10 2019 - SM-A105F[​IMG]

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndoshta fishi qe ben lidhjen nuk eshte per data. Nderro fish pasi mund te jete vetem per karikim.
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Porta e vetme e cila mund të njohin me mire eshte porta teke ne njerin krahe te laptopit po nese eshte port me njgyre te verdhe ose blu nuk ti njef nese e ke pc atehere ndrro fishin si me lart
   
 4. Hristo

  Hristo Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ta ka fajin kabli ndroje eshte vetem per karikim
   
  selim canar pëlqen postimin.
 5. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kontrollo a e ke te lejuar me u kyq pc ne telefon:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...