1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM] kam samsung galaxy s3 Lte

Tema tek 'Android' e hapur nga AstronauT, 29 Tetor 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  e kam ni problem kur t'a thirri dikan edhe e kryj biseden me ta ose e shkarkoj nje apps
  me del ni san kshtu dhe me bllokon 5 sec mob

  unfortunatelt the process.com google.gapps stopped android
   
 2. dardankrasniqi

  dardankrasniqi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  duhesh me bo flash prej fillimit programin pasi qe diqka nuk shkon mir ne software, nese nuk din vet dergoje ne ndonje mobil shop.
   
 3. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  flm muni mi mbyll temen e kum zgjidh vet problemin
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...