1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Kam nje problem me iPhone rreth aplikacioneve

Tema tek 'iOS' e hapur nga valdrin fetoshi, 13 Janar 2013.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kam nje problem me iPhone 4. Kur po provoj me instalu aplikacione me iTunes, po e qet Determining Tracks to be applied ja keshtu:

  [​IMG]

  Ndoshta se e kam shti telefonin me nje Kompjuter tjeter.
  Muzike dhe foto me ben te instaloj, vetem applikacionet kur provoj te instaloj, nuk behet Sync suksesshem.

  A mund te me ndihmoni ?

  Ok pres pergjigjet tuaja.
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Duhet me ja bo update Itunes.
   
 3. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Lumi versionin me te ri te iTunes e instalova, prap njejte. :(

  Ok
   
 4. ArnY

  ArnY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mere iFunbox edhe instaloj neper mjet saj nese smunesh nepermjet iTunes


  Code:
  http://www.i-funbox.com/
   
 5. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Arny ma mann, fenks prej teje, e instalova qet programin iFunbox, tani e instalova ni aplikacion ne iPhone, provova me iTunes tash po bon super me iTunes.

  Ok flm edhe 1 her. +rep
   

Shpërndaje faqen

Loading...