1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM] Kam nje problem keshtu:

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga valdrin fetoshi, 10 Shkurt 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ja nje foto, ne shumicen e softwareve me paraqiten keto fusha te zeza:

  [​IMG]

  Edhe ne iTunes me shfaqet keshtu:

  [​IMG]

  Nuk e di ku eshte problemi, kurr nuk me ka ndodh keshtu hera e pare !!
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hmm mua po me duket si problem me grafik (drivers) edhe pse sme ka ndodh keshtu, por provo me nderru profilin ne kompjuter (shpesh here korruptohet - ndiq hapat me poshte)

  Hape nje User te ri edhe logohu me ate User, nese nuk te paraqiten keto probleme at'her problemi qendron tek profili i userit ne kompjuterin lokal por nese po
  at'her starto ne Enable VGA Mode (sikurse SafeMode) dhe shiqo a po te paraqiten nese Jo at'her ke problem me drivera te grafikes por nese po
  perdore system restore qe te kthehesh ne kohe mbrapa (nese ke restore points te ruajtura)

  testoj keto dhe me njofto se a jane ne rregull
   
 3. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  @fG Veprova qysh m'thae ti. Krijova nje User te ri dhe startova normal dhe nuk Pom paraqiten mo ato fusha tzeza.

  Dhe e fshiva krejt Userin me tcilin Jom kon tu punu.

  Per momentin gjithqka esht mir.

  Te falenderoj shume. Respekte :)
   
 4. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eh super se ndodh qe shpesh here korruptohet profili i userit edhe duhet mu nderru :).

  Mire qe e ke rregullu.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...