1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje NDIHM ju lutem hlds per windows 7

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ardit Veseli, 25 Prill 2020.

 1. Ardit Veseli

  Ardit Veseli Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje gejmera , e kam hapur nje server ne windows 7 me hlds te thjeshte dhe munden te ma bejne exploit apo crash shum lehte !

  Ju lutem a ka mundesi dikush te me nise linkun per nje hlds windows 7 me addonsa public dhe te jet e mbrojtur nga crash dhe exploit ju lutem shum
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
 3. Ardit Veseli

  Ardit Veseli Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  faleminderit vlla , do ja shtoj edhe keto per sigurine e serverit
   

Shpërndaje faqen

Loading...