1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] hl.exe Application error !

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pr0bl3mzz, 27 Nëntor 2011.

 1. Pr0bl3mzz

  Pr0bl3mzz Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A kish pas mundsi mem tregu dikush qka esht ky error qe do ta shihni ne foto me posht - edhe mem tregu se si muj me e rregullu kete error se nuk po muj me lujt CS. Kam provu edhe me instalu tjera verzione te CS, por te secila mu ka shfaq ky error. :(

  [​IMG]
   
 2. Qlirim

  Qlirim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  607
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  <a class="postlink" href="https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1274-UOHK-5653" onclick="window.open(this.href);return false;">https://support.steampowered.com/kb_art ... -UOHK-5653</a> nese kupton anglisht ktu e ki ni pergjigjje.
   
 3. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vepro keshtu:

  Kliko me klik djatht mbi ikonen e CS qe e ki ne desktop
  Pasi te klikojsh me klik djatht shko Properties
  Tani te hapet nje dritare tjeter kliko lart tek Compatibility
  dhe pastaj tek Run this program in compability mode for: zgjedhe Windows XP SP2
  kliko Apply OK

  pas kesaj hape CS dhe luaj pa problem!
   

Shpërndaje faqen

Loading...