1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm Google Adsense Pagesa cancelled

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga leotrim77, 21 Janar 2019.

 1. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  Thjesht punoi legit me youtube pagesen e par e kam pranuar pa problem dmth qeku ka ardh ndersa pagesen e dyt ma shfaq kshtu:

  Dec 26, 2018: Automatic payment cancelled: Check for €182.73. 082390xxx
  ktu te xxx i kam fsheur do numra arsye sigurie

  a mos ndoshta duhet tpres per check 1 muaj

  kush mundet te me ndihmoi
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fshije xhirollogarine prap regjistroje ne Google Adsense payment duhet met funksionue
   
 3. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  thua vetem ta fshih dhe tja jap prap infot e njejta formen e pageses funksionon ??
   
 4. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  mu pagesa Pending hala po ma qet, a ju ka kry pagesa dikujt sot?
   
  Last edited by a moderator: 21 Janar 2019
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  po jan bo sot tek shoket e mi
   
 6. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  pse tek une ende jo,
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  Prit edhe pak edhe bohet sot dikur ose neser mas shumti 21-22 bohen
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  po
   
 9. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  po jon ba 2 adsense mu kan ba pagesat
   
 10. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush do adsense pm se spom lajn kta tforumit edhe ishalla e ndryshojn ket rregull se pldh dyqysh
   
 11. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me ka ndodh dhe mua kjo gje para 1 viti dhe shkaku ishte sepse te kane cuar 1 imel ku te kerkohet qe tju dergosh foton e pashaportes ose te ID une sjau kisha derguar dhe ata e kacelun pagen
   
 12. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  ani a e ke zgjedh problemin qa ke bo ti ??
   
 13. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  925
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  kjo nuk ishte asgje thjesht prita 1 muaj sot me erdh qeku ne shtepi edhe pse aty ka shkruar Automatic payment cancelled .... une qekun e pranova flm per pergjigje
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  Oke tash nese don bone primary payment me wire edhe masnej nuk t qojn qeka hic edhe ski probleme vlla
  suksese
   
 15. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Leotrim une jam pej prishtine me adsense e kam shtetin Albania , amo mu spo me vjen cheku cfa zip kode me mar apo qysh e ki lidh ti.
   
 16. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sdi pse po mundohesh o bro kot shko hape ne kuks 5 min pun me hap llogari ne kukes raiffaisen edhe permes MobileOn (ebanking) I bon transfer ne Kosovë pa u lodh hiq
   

Shpërndaje faqen

Loading...