1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Editim i flash

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kikoo, 8 Tetor 2010.

 1. kikoo

  kikoo Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje,
  kam nje pyetje pra per nje editim te nje flash, dua ti nderroj fotot e fleshit- ja flesh-i :
  Code:
  http://osc4.template-help.com/wordpress_28978/wp-content/themes/theme1055/flash/header_v8.swf?xmlUrl=http://osc4.template-help.com/wordpress_28978/wp-content/themes/theme1055/flash/tfile/tfile_main.xml
  Nese ka mundesi, me ndihmoni !!
   
 2. Can4sta

  Can4sta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Fillimisht duhesh te shkarkosh programin e quajtur: Adobe Flash 3,4 ose 5 dhe pastaj te instalosh ne pc. Pas kesaj duhesh te posedosh filin e projektit ose ne kete rast filin e templates. Sepse drejt keshu ne formatin .swf nuk mund te ndryshosh asgje, por duhesh te kesh projektin dhe pastaj me ndihmen e ketij programit Adobe Flash te besh ndryshime ne template.
   
 3. kikoo

  kikoo Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hmm, me sa e di un eme pare e kam pas pare nje tuto qe me ane te nje aplikacioni e kalonte file-in nga swf ne fla, dhe ateher mundej te behej editimi, nese e din dikush le tna tregoj :D
   
 4. qeshu-ks

  qeshu-ks Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Sothink SWF Decompiler - Flash decompiler, decompile SWF to FLA

  Suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...