1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm djem rreth windows service pack 3

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kamera123, 22 Maj 2013.

 1. kamera123

  kamera123 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje antar t'esk ktu dashta mi paraqit ni problem rreth service pack 3.

  kom vendos qe n`pc teme me qit windows service pack 3, masi xp2 spo bon mi bo windows update.

  gjat ksaj periudhe qe del windows is loading files pom del ky problem qe spom len me vazhdu tutje !

  [​IMG]
   
 2. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  cfar problemi te del ke dash me postu foto por siam tu e pa del vec nje ikon e vogel mos e ke hedh gabim linkun e fotos
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shiko ne kete teme e ke zgjidhjen per problemin tend:
  Code:
  http://pcsupport.about.com/od/fixtheproblem/a/ntdlldll.htm
   

Shpërndaje faqen

Loading...