1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm dikush rreth androidit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 11 Janar 2017.

1. Johnny

Johnny Anëtar Aktiv

Postimet:
    133
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    18
    Me esht prishur Ekrani i telefonit Samsung galaxy S4 ... dhe dua te nxjer disa sende nga ai telefon foto,video ...ne llaptop , e kam lidhur me usb kablo por sma lexon telefonin , kendej nga ana telefonit smund ta perdor sepse ekrani eshte zi dhe touch si punon , vetem qe rri ndezur ... si te hy ne telefon pa perdorur ate nga laptopi ? flm

2. Annonymus

Annonymus Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,695
    Pëlqimet:
    464
    Pikë nga trofetë:
    178
    si rregull duhet te hyshe provo nga windows 7+ shkarko driverin samsung usb driver nqs nuk ben dmth e ke fikt usb debudding

provo menyren tj me samsung kies te sigurt se te punon import files me kies edhe mbaro pun (nqs nuk esht demtu edhe ne board )

Johnny pëlqen postimin.
  3. Johnny

Johnny Anëtar Aktiv

Postimet:
    133
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    18
    me duket se qenka demtuar gjith me board me gjith , kam provuar shumenyra dhe kto perseri error sma lexon kurqysh ...ska lidhje gjithsesi flm per ndihmen

4. clusterphys

clusterphys Anëtar Aktiv

Postimet:
    246
    Pëlqimet:
    61
    Pikë nga trofetë:
    38
    Me sa di une, kur e lidh kabllin e usb me samsung te pyt data transfer dicka e tille me duket dhe ti duhet ti japesh ok ne menyre qe ta njohe kompjuteri. Po prandaj eshte google drive qe shume me duket se bejne aktive, por duhet ne raste te tilla, shiko nese e ke te aktivizuar google drive dhe duhet ti kesh te gjitha gjerat qe ke ne telefon i ke dhe aty

5. sdxgen

sdxgen Anëtar

Postimet:
    14
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    3
    shkarko twrp dhe odin per samsungun tend
    fute telefonin ne download mode VOL- + power, mas VOL + duhet ta njohe kompiuteri ne odin mode .
    jepi flash imazhit qe sharkove dhe kur te maroje heq baterine dhe fute ne recovery mode lidh fishen dhe uolah mass storage is enabled.

Shpërndaje faqen

Loading...