1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm]CS 1.6 Server

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga albani93, 26 Nëntor 2011.

 1. albani93

  albani93 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  tung... me duhet nje leksion nga ju qysh mundem me i installu plugins ne cs 1.6. te amx mod dhe ku mund ti gjej disa! flm
   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  shiko kete video e ke te shpjegume mir si instalohet nje plugins ne amxmodx : <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=GPem8id5IXU" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=GPem8id5IXU</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...