1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ndihmë Smart TV Samsung ES 8000

Tema tek 'Tjera' e hapur nga limi75, 3 Nëntor 2013.

 1. limi75

  limi75 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  31
  ka dikush që mer vesh nga Smart Tv Samsung ES 8000 kam Sistem Operativ 2012 vit a ka ndonjë mundsi me bë update në versioni më të ri 2013 vit pa evulition kit omline apo ndonjë adresë se kta sistem që e kam psh. kur mundohena të shohë sport fudboll nuk ma jep në HD me.shiku sedi pse dhe një pyetje tjetër si me kuptu se çfarë resiveri satelit kanë firmë dmth që të mundet me i dekudu disa canale satelitore flm shumë përshëndetje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...