1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihmë] Si te bej Messenger 9.0 me qel shum add?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga binndz., 9 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. binndz.

  binndz. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ndihm-Si te bej Messenger 9.0 me qel shum add?
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: Ndihm-Si te bej Messenger 9.0 me qel shum add?

  1. Shiko këtë tutorial...
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=4292
  2. Ose shkarko Patch nga linku i meposhtëm...
  Code:
  http://apatch.org/downloads.php
   
 3. binndz.

  binndz. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flm shum :D
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Problemi i Zgjidhur + Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...