1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihmë] per windows 7

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga proxyBomBer, 9 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. proxyBomBer

  proxyBomBer Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kush mundet mem ndihum e kom shkarku windows 7 edhe po du me qit ne dvd ama spo di me ba bootable dvd a kish pas mundesi naj program plss pres ndihm nga juu
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: Ndihm per windows 7

  Ketu eshte i shpjeguar detalisht...
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=4680
   
 3. proxyBomBer

  proxyBomBer Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Po vlla flm per ndihmen por un i kom shkarku fajllat e i kom hek prej winrar edhe tash a mi ban iso kta fajlla e tani me ja shkru qat emer bootcd.iso apo qysh se nje cd me shkoi posht se spom starto pc prej asaj cd se su bon boot cd-ja :S:S
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Po ti atë qe e ke shkarku prej internetit të kan dal disa fajlla RAR, pastaj i ke depaketu dhe tu ka ba veq nja... Ate nje qe e ke pas depaketimit e qet ne CD siq eshte shpjeguar ne tutorialin... Nuk ke nevoj mja ndrru emrin as kurgja...
   
 5. proxyBomBer

  proxyBomBer Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx man tema mund te mbyllet flm per ndihmen :D
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Problemi i Zgjidhur + Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...