1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihmë]Per E-Mail?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga binndz., 11 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. binndz.

  binndz. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A mundet mem ndihmu dikush passwordin e imelles ma kan hack si muj me kthy passwordin e emailit.
   
 2. zikzak

  zikzak Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ndiqi Hapat

  <a class="postlink-local" href="https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=696" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=66&t=696</a>
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...