1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihmë për siguri kibernetike

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga AlbIT.fr, 4 Maj 2020.

 1. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  13
  Prsh shqipe, deshta me ju pyt nese e din naj kush se qysh me ja nis me avancu ne siguri kibernetiki.
  Info. E kam kry si 1 lloj kursi online te cilin e kam ble ne e-learning udemy.com
  Pata deshir me u drejtu ne ket forum per ma shum info. Flm per mirkuptim
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Do te besh shkolle apo po kerkon materiale falas?
   
 3. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  13
  Falas po edhe që është me pages ben, lloj kursi
   
  kastiot pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...