1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë në youtube!

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga arsimz, 17 Shtator 2019.

 1. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje forumista te nderum, jame i antarsuar ka nje kohe te gjate, mirpo nuk kame qene edhe shum aktiv.
  Skam qene shkaku i angazhimeve te punes.
  Sot po e postoj kete teme me shpresen se do te kem perkrahje nga ana juaj se pari si Shqiptar, e pastaj si kolegë e forumista!
  E kame te hapur nje Chanel ne Youtube ka disa vite, mirpo e kam hap vetem prej kurreshtjes e skam punu shum ne te.
  Ku po dua te dale eshte se nese kishit mujt mem perkrah me arrit numrin 1000 Subscribes, ua kisha dite per nder!
  Linkun e keni ketu, prandaj mos hezitoni me perkrahni.
  Chanel: Alba Videos.

  Ju faleminderit per mirkuptimin.
  Me respekt. A.Z
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk kanë vlerë subsciratb tane.
   
 3. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Thnx
   
 4. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe njeher shoki nashta po te lodhi, te kerkoj falje nese kishe mujt me ma sqaru punen e Subscribes!!?
  nuk po e kame te qart ate thanjen tuaj NUK KANE VLERE SUBCSCRIB tane!
  cilat subscribe kane vlere sipas mendimit tend?
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  540
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  E mira do ishte te shkruaje ne Youtube: "How to grow my channel" dhe te mesoje se si te rrisesh kanalin tend te youtubit.
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sen ski me pas fitim prej kti kanali koti , plus materialet sjan te tuat mos humb kohe fare se smerr monetize kurr
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jemi ne forum webmasterash dhe per keto gjera nuk ka nevoj per komente.
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  po ti 90 subs pakse sikur te kishe 900 tpakten do kishte pak vler, video te vjedhura 0% mundesi per me u pranu, humbje kohe
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ok, po te pergjigjem meqense qenkan ankuar per sjelljen time.
  Vlere kane subscribet qe u intereson tematika e kanalit tend. Algoritmi i youtube eshte ne gjendje te dalloi se sa shikohet nje kanal nga abonuesit.
   
 10. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shoki shum flm per infot!
  Per sa i perket materialit a jane COPY a jane tmiat nuk ki me i vlersu ti, ka kush i vlerson!
  Dmth i vlerson Youtube e jo ti.
  Duhet pak ma me edukat me kthy pergjigje se une vetem pyetje bana, sen ma teper!

  P.S sa per informat nuk jame shum i interesum edhe me u mar me Chanal edhe me kto sene! Sepse ket chanel e kam te hapun prej vitit 2013 a ma heret, mirpo sjam mar shum me postime edhe sum ka interesu, kom ba pytje per informata.
  hajde me tmira
   
 11. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm shume per info.
  Nuk e di kush eshte anku per sjelljen tonde, mirpo jam antar ne kete forum qe nje kohe te gjate!, nuk jam aktiv ne forum sepse jame i angazhum ne pune edhe skam shume kohe te merem me forume, cfare do koft forumi!
  Mirpo e shoh ne pergjithsi ne kete forum, nuk ka interes per te komuniku edhe shpernda informata ndermjet veti!

  a.z
   
 12. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  PO shoku 90 i kam, mirpo mos e harro faktin se pa i pas 90! smundesh me i ba as 900 e as 1000!!!
  a.z
   

Shpërndaje faqen

Loading...