1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë në youtube!

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga arsimz, 17 Shtator 2019.

1. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pershendetje forumista te nderum, jame i antarsuar ka nje kohe te gjate, mirpo nuk kame qene edhe shum aktiv.
    Skam qene shkaku i angazhimeve te punes.
    Sot po e postoj kete teme me shpresen se do te kem perkrahje nga ana juaj se pari si Shqiptar, e pastaj si kolegë e forumista!
    E kame te hapur nje Chanel ne Youtube ka disa vite, mirpo e kam hap vetem prej kurreshtjes e skam punu shum ne te.
    Ku po dua te dale eshte se nese kishit mujt mem perkrah me arrit numrin 1000 Subscribes, ua kisha dite per nder!
    Linkun e keni ketu, prandaj mos hezitoni me perkrahni.
    Chanel: Alba Videos.

Ju faleminderit per mirkuptimin.
    Me respekt. A.Z

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,309
    Pëlqimet:
    783
    Pikë nga trofetë:
    343
    Nuk kanë vlerë subsciratb tane.

3. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    Thnx

4. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    Edhe njeher shoki nashta po te lodhi, te kerkoj falje nese kishe mujt me ma sqaru punen e Subscribes!!?
    nuk po e kame te qart ate thanjen tuaj NUK KANE VLERE SUBCSCRIB tane!
    cilat subscribe kane vlere sipas mendimit tend?

5. miraxh

miraxh Anëtar i Njohur

Postimet:
    540
    Pëlqimet:
    103
    Pikë nga trofetë:
    63
    E mira do ishte te shkruaje ne Youtube: "How to grow my channel" dhe te mesoje se si te rrisesh kanalin tend te youtubit.

6. bmwplako

bmwplako Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,727
    Pëlqimet:
    687
    Pikë nga trofetë:
    243
    Sen ski me pas fitim prej kti kanali koti , plus materialet sjan te tuat mos humb kohe fare se smerr monetize kurr

7. Poshnjari

Postimet:
    2,309
    Pëlqimet:
    783
    Pikë nga trofetë:
    343
    Jemi ne forum webmasterash dhe per keto gjera nuk ka nevoj per komente.

8. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    683
    Pëlqimet:
    241
    Pikë nga trofetë:
    73
    po ti 90 subs pakse sikur te kishe 900 tpakten do kishte pak vler, video te vjedhura 0% mundesi per me u pranu, humbje kohe

9. Poshnjari

Postimet:
    2,309
    Pëlqimet:
    783
    Pikë nga trofetë:
    343
    Ok, po te pergjigjem meqense qenkan ankuar per sjelljen time.
    Vlere kane subscribet qe u intereson tematika e kanalit tend. Algoritmi i youtube eshte ne gjendje te dalloi se sa shikohet nje kanal nga abonuesit.

10. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    Shoki shum flm per infot!
    Per sa i perket materialit a jane COPY a jane tmiat nuk ki me i vlersu ti, ka kush i vlerson!
    Dmth i vlerson Youtube e jo ti.
    Duhet pak ma me edukat me kthy pergjigje se une vetem pyetje bana, sen ma teper!

P.S sa per informat nuk jame shum i interesum edhe me u mar me Chanal edhe me kto sene! Sepse ket chanel e kam te hapun prej vitit 2013 a ma heret, mirpo sjam mar shum me postime edhe sum ka interesu, kom ba pytje per informata.
    hajde me tmira

11. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    Flm shume per info.
    Nuk e di kush eshte anku per sjelljen tonde, mirpo jam antar ne kete forum qe nje kohe te gjate!, nuk jam aktiv ne forum sepse jame i angazhum ne pune edhe skam shume kohe te merem me forume, cfare do koft forumi!
    Mirpo e shoh ne pergjithsi ne kete forum, nuk ka interes per te komuniku edhe shpernda informata ndermjet veti!

a.z

12. arsimz

arsimz Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    8
    PO shoku 90 i kam, mirpo mos e harro faktin se pa i pas 90! smundesh me i ba as 900 e as 1000!!!
    a.z

Shpërndaje faqen

Loading...