1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Ndihmë! Kërkoj të blej acc YouTube të monetizuar

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Qimthi, 7 Janar 2022.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje Shqipe! Uroj te jeni mire. Nuk po arrij dot te krijoj nje teme te re tek "Shitje & Blerje" dhe po e çel ktu.
  Dua te ble nje faqe youtube te monetizuar, mos te jet faqe me subscribersa Shqiptar apo permbajtje Shqiptare.
   

Shpërndaje faqen

Loading...