1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihem rreth Weather ne iphone

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sweetgoni, 8 Prill 2019.

 1. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerkoj ndonje ndihem si ta vendos lokacion ne kete aplikacion pasi qe kosoven se njeh dhe ska shanc me shiku kohen vetem ne shqiperi e rajon
   
 2. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  shkruje qytetin english ose serbisht edhe ta njeh .
   
 3. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  i nderuar ska funksionu e kam provu ashtu
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138

Shpërndaje faqen

Loading...