1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj NDIHEM NGA JU ANTARET E ITSHQIP RRETH NJE RAPORTIMI NE YT

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RilindFetahu, 5 Mars 2017.

 1. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djem si antar itshqip pres ndihme nga ju per nje raportim te nje video ne youtube e ka ngarku dikush ,ni djal i halles kete vajzen e ka shoqe dhe me tregoj qe jan kan qit kete video ne youtube dhe vajza eshte merzit shume pasi qe nuk eshte aspak e vertet fjalet qe shkruhen per te , fjal abuzive sek...

  videoja eshte kjo

  per krejt ata qe e bajn report , Allahu ju rujt vllazni e kti qe e kan qit kete video e udhzoft se nuk i ka punt mire

  linki

  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=aELZAP1bcdk
   
 2. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Report this video
  Thank you for submitting your report. Here is the information we received from you:
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  nje report e ke prej mua
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,612
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  Edhe pak fshihet mos ta nin se kam fshi shum video ne youtube si kjo.
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 5. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  43
  Report this video
  Thank you for submitting your report. Here is the information we received from you:
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 6. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit shume ata qe nuk pritojne le te vazhdojne ta bejn report , ishalla ua kthej per tmire.
   
 7. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  530
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  63
  Report this video
  Thank you for submitting your report. Here is the information we received from you:
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 8. Vedat I.

  Vedat I. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Report this video
  Thank you for submitting your report. Here is the information we received from you:
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 9. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  poashtu edhe nga un
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 10. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,210
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  + 1
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 11. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese don muj me ja hjek ndryshe, por me duhen te pakten profili i vajzes qe ta raportojm qe ka vjedh fotot, dhe per 12 or fshihet.
  Ose vetem kerko ne google per copyright besoj qe din anglisht dhe mundesh me ja hjek edhe vet.
   
  RilindFetahu pëlqen postimin.
 12. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  E fshin , Flm te gjithe ju qe raportut , vertet djem keni ba nje pune te mirë
   
 13. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  315
  Pikë nga trofetë:
  73
  Abusim i gjuhes shqipe hahhaha
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  This video has been removed for violating YouTube's policy on harassment and bullying.
   

Shpërndaje faqen

Loading...