1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndih rreth domain në godaddy

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Alex, 15 Dhjetor 2019.

 1. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  [​IMG]

  https://pasteboard.co/ILpZZTP.jpg
  Përshëndetje IT Shqip , Kam 1 domain të bler tek godaddy e bër "point në blogger", por më nxerr këtë error si në foto
  https://pasteboard.co/ILpZZTP.jpg
  Problemi është këtu kur shkruaj drejtpërdrejt "smartzonedaily dot com pa i shtuar www në fillim me shfaqet domain i parkuar në godaddy si në foto , uebsajti funksionon normalisht vetëm kur i shkruajmë në radhë të parë www. Si mund ta rregulloj këtë??  Faleminderit.
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Poshnjari, 15 Dhjetor 2019
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Best Answer
  Fshi parked tek dsn e godaddy. Duhet të presësh disa orë derisa te freskohen dsn-te. Problemi do rregullohet nese e ke bërë konfigurimin në rregull.
   
  Alex pëlqen postimin.
 4. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28

  Rrofsh mor vlla , u rregullua kjo flm sinqerisht.
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Më bëhet qefi që e rregullove.
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...