1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

nderoj grup 40k me fanpage po 40k

Tema tek 'Depo' e hapur nga adi gjoni, 3 Dhjetor 2017.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  kush eshte i interesuar per ndrim grupi eshte shum aktiv me antare overall me kontaktoni
   
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ban me pa grupin ?
   
 3. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Uskana12

  Uskana12 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  13
  ke ndonje grup tjeter apo vetem kete
   

Shpërndaje faqen

Loading...