1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndërrim Linqesh [SEO]

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga DardanDaci, 10 Janar 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje

  Kush ka deshire me i vendos faqet tuaja në AlbaKings Directory , me shkruani faqet tuaja ktu ose ne mesazh privat.

  Perparsi kan faqet interesante , pasi qe ta vendos un faqen tuaj duhet edhe ju ta vendosni nje link ne faqen tuaj.
  Në kete menyre merrni backlinks dhe vizita nga ana jone.

  [​IMG]

  Qdo te mire
   
  Universal, Alex dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,058
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si po te ecen ky projekt?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ky projekt ka qene para 10 muajsh tani faqen albakings.com e ka ne dore nje koleg i imi pasi qe e kam mbyll platformen per filma.
   

Shpërndaje faqen

Loading...