1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Navigon europa

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 18 Gusht 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  A ka marr naj kush navigon europa pa e ban jalbrek per iphone a ka naj kush naj link se me vshare as me hippstore spo ban
   
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  une e kom full nese do me lajmro ne PM
   
 3. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  dergoma.ne pm.pra
   
 4. besfortshalatech

  besfortshalatech Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  instalo vshare me pc, pastaj hin app instalo navigon e thjesht ,
   
 5. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Nuk keni nevoj me ba jailbreak vetem per Navigon.

  Perdoreni aplikacionin maps.me esht shum i mir, funksionon dhe offline. Eshte dhe per iOS dhe Andorid, dhe eshte FREE.
  Link: http://maps.me/en/home
   
 6. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48

  Qysh esht ky App a duhet me i bo download krejt shtetet shembull te europes apo i ka vet programi se kam kshyr qeshtu disa lloje te aplikacioneve por u deshke me i bo download secilin shtet edhe me ne fund nuk funksiononte. Pres nje sqarim
   
 7. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  duhet me ban downoad secilin shetet qe don
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kerkesa jote eshte jasht rregullores se forumin tone, tema mbyllet pasi qe Meteora se paska mbyllur.
   
  Rifatabazi, meteora dhe beni20 pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...