1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Native ADS me e mira ???

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 29 Prill 2022.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cila kompani paguan me mir per faqe per filma , se Adskeeper qetash sa tu pagu mir !
  Qeshtu qe jan Native ADS..
   

Shpërndaje faqen

Loading...