1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Naj program te mir per logo

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga beni20, 19 Shkurt 2021.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  a ka naj program te mir per logo ne telefon ose pc
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,137
  Pëlqimet:
  1,122
  Pikë nga trofetë:
  343
  Adobe, photoshop, ilustrator
   
  beni20 pëlqen postimin.
 3. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  dergoma a mundesh
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,137
  Pëlqimet:
  1,122
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ato jane pe pagese. Jane programe profesionale. Por nese ti do te merresh ja vlen t'i blesh.
   
  beni20 pëlqen postimin.
 5. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko ne aliexpress, e blen licencen lir fare.
  Sapo ben pagesen, te japin kodin me chat
  Vetem shiko review, nese i kan te mira merr nese jo shiko te nje tjeter bleres.
   
  beni20 pëlqen postimin.
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  43
  Adobe Photoshop,Adobe Illustrator, nese don me i marr pa pagese atehre ki plot menyra ilegale qysh mi marr, nese nuk ki haber prej ktyre senev kqyre ne youtube tutoriala se qysh me marr free produktet e adobes
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...