1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Naj menyr tjeter si me punu online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 30 Prill 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, a ka naj menyr tjeter me punu online pervec ktyre Si Google AdSense, se mka lodh me kto kushtet sja vle me punu. Pershembull me SnapChat? INSTAGRAM ose Facebook? Kush din naj menyr tme tregoj!?!? (Pervec Youtube).
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Facebook me IA ose me Ad Breaks .. kurse ne instagram fiton nese ke shum followersa dhe lidhesh me naj marketing .. ka dhe platforma me te tjera me fitu $ si google adsense 100% te aprovojn dhe nese ski trafik por prb esht qe ska shum fitime nese merresh me kto websitet! ka dhe me fitu gift carda ...
  GJITH T'MIRAT !
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfar esht IA?
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Instant Articles
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku mundem ta gjej un kte?
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  miraxh pëlqen postimin.
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cdo gje lidhet me trafikun, nuk gjeneron dot para po nuk pati trafik, trafiku eshte vlera, cdo gje qe do mundeohesh te besh ka lidhje me trafikun. Me vjen keq qe ndoshta nuk kam nje ndihme konkrete por cfaredo eshte e lidhur me trafikun, ose ofro nje sherbim profesional ne face si fiverr ose upwork
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...