1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Naj cms te ngjashem me ket web?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 19 Qershor 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kjo qe the ti eshte fix si tek Image Optimizer. Pse e ngarkove 10mb kur mund ta optimizoje pa e ngarku.
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kjo munet mu ba edhe per 100 nashta edhe per 50 kjo krejt nvaret se qa ti kerkon me shtu me hek ne sisem
  Sa i perket Login + register , e regjistert tdhanav dergusit pranusit edhe satistikatve si nfoto se nuk po shoh shum se qa ofron permes fotov Nashta si ka hak as 100 po nese i hina ma fell e shohim qe ofron sherbime tjera at her merr koh ma shum mu kry edhe tkushto edhe ma shum se 200

  Konaktom pm , ni login edhe qa don me pas nta
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  shyqyr qe doli nji me fol tamam se po mdukej vetja i cudicem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...