1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nëse nuk të nevojitet dhuro .

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Omerr, 13 Prill 2019.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  108
  Përshëndetje djema .
  Pas disa muajsh përsëri ju ktheva punës pasi që u largova krejtësisht nga ajo , dhurova faqe dhe shita disa.
  Tash vetëm se nuk di nga tia nis.

  Kërkoj nga ndonjeri nga ju . që ka ndonjë faqe që nuk ju nevojitet SHQIPTARE (facebook) nga 1k deri 5k për tdhuruar let më lajmrohet nPM .

  Besoj që e mira dot kthehet me të mirë.

  Me respekt Omerr
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...